Vítejte na stránkách Transportercentra!


Chceme Vám představit firmu, která vznikla před 14 lety a která díky své úzké specializaci získala pověst profesionálního odborníka. Nebudeme zde psát jak jsme nejlepší, nejlevnější, šikovnější než ti druzí apod. Chceme psát co děláme, proč to děláme a jak to děláme.

 

Náš servis se specializuje na všechny vozy VW Transporter, od legendární „ponorky“ T1 až po T5 (T6 a T7 taky budeme dělat).

Proč právě Transporter? Prostě „láska“. Bez nadsázky se dá říci, že Transportery jsou naší vášní. Uchvátily nás svojí univerzálností, praktičností, prostorem, jízdními vlastnostmi . . . . prostě vším. Navíc výhodou naší firmy je, že každý náš zaměstnanec má osobní vztah k tomu svému busíkovi.

V naší práci jsme pochopili, že pouze jednostranné zaměření nám umožňuje odborně a kvalitně posloužit našemu zákazníkovi. Orientace na velkého množství značek a oborů Vám nikdy nedovolí poznat věci příliš detailně. Díky dlouholetým zkušenostem víme o Transportérech téměř všechno (pokud nevíme, zjistíme). Známe plno fíglů jak co opravit, vylepšit či zjednodušit. Poradíme ideální řešení pro váš problém nebo požadavek. Dokážeme „postavit“ Transportéry dle vašich požadavků a potřeb

Základem Transportercentra je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Ten je budován na třech zásadních principech: důvěře, kvalitě a spolehlivosti.

Závěrem přejeme všem našim stálým i novým zákazníkům mnoho šťastných kilometrů a i když se Vašemu miláčkovi něco stane, vězte že na to nejste sami.


Kontakt

Transporter Centrum
Pražská 355, 274 01 Slaný
tel.:+420736538686